Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Continue
fr: Continuer

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Are you sure?
fr: Êtes-vous certain(e) ?

en: Your settings have been saved.
fr: Vos paramètres ont été enregistrés.
