Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Continue
gl: Continuar

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.
