Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Continue
it: Continua

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Are you sure?
it: Si è sicuri?

en: Your settings have been saved.
it: Le tue impostazioni sono state salvate.
