Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Continue
km: បន្ត

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។
