Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Continue
nn: Hald fram

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra
