Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Are you sure?
pl: Czy jesteś pewien?

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.
