Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Continue
fa: ادامه

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.
