Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.
