Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Continue
ar: متابعة

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Are you sure?
ar: هل أنت متأكد؟

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.
