Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Continue
bs: Nastavi

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.
