Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Continue
da: Fortsæt

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Are you sure?
da: Er du sikker?

en: Your settings have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.
