Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Continue
es: Continuar

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Are you sure?
es: ¿Seguro?

en: Your settings have been saved.
es: Sus opciones de configuración se han guardado.
