Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Continue
et: Jätka

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Are you sure?
et: Oled sa kindel?

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.
