Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Are you sure?
eu: zihur zaude?

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.
