Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Continue
hu: Folytatás

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Are you sure?
hu: Biztos?

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Continue?
hu: Folytatás?
