Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Continue
is: Halda áfram

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.
