Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.
