Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Continue
ru: Продолжить

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Are you sure?
ru: Вы уверены?

en: Your settings have been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.

en: mailbox
ru: Почтовый ящик
