Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.
