Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Continue
uk: Продовжити

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: Permission denied.
uk: Доступ заборонено.

en: Continue?
uk: Далі?

en: mailbox
uk: поштова скринька
