Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Are you sure?
vi: Bạn chắc chưa?

en: Your settings have been saved.
vi: Đã lưu lại các thiết lập của bạn.

en: Permission denied.
vi: Không đủ quyền.
