Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Continue
ast: Siguir

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.
