Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Are you sure?
cs: Opravdu?

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.
