Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Continue
de: Weiter

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Are you sure?
de: Möchten Sie das wirklich?

en: Your settings have been saved.
de: Die Einstellungen wurden gespeichert.

en: Permission denied.
de: Zugriff verweigert.
