Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Continue
fi: Jatka

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Are you sure?
fi: Oletko varma?

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.
