Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Continue
he: להמשיך

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Are you sure?
he: האם אתם בטוחים?

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.
