Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Are you sure?
hi: क्या आपको यकीन है?

en: Your settings have been saved.
hi: अपनी सेटिंग्स को सुरक्षित कर दिया गया है।
