Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Continue
hr: Nastavi

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene
