Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Are you sure?
id: Anda yakin?

en: Your settings have been saved.
id: Pengaturan Anda sudah disimpan.
