Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Continue
ja: 継続

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Are you sure?
ja: 本当に良いですか?

en: Your settings have been saved.
ja: 設定が保存されました。

en: Mailhandler
ja: メールハンドラ
