Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.
