Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.
