Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.
