Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Are you sure?
sv: Är du säker?

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.
