Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Continue
az: Davam et

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.
