Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.
