Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Continue
oc: Contunhar

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Are you sure?
oc: Sètz segur ?

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.
