Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Continue
pt: Continuar

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Are you sure?
pt: Você tem certeza?

en: Your settings have been saved.
pt: Suas configurações foram salvas.
