Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Continue
ro: Continuare

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Are you sure?
ro: Sunteți sigur(ă)?

en: Your settings have been saved.
ro: Setările au fost salvate.
