Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Continue
tr: Devam et

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Are you sure?
tr: Emin misiniz?

en: Your settings have been saved.
tr: Ayarlarınız kaydedildi.
