Mailin (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Statistics
af: Statistieke

en: E-mail address
af: E-posadres

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: The block has been created.
af: Die blok is geskep.

en: Newsletter
af: Nuusbrief
