Mailin (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Newsletter
am: መጽሄት
