Mailin (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Register
ar: التسجيل

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Required
ar: ضروري

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Save
ar: حفظ

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Attributes
ar: سمات

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Lists
ar: قوائم

en: The block has been created.
ar: تم إنشاء الصندوق.

en: Newsletter
ar: النشرة

en: - Select -
ar: - اختر -
