Mailin (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Save
ast: Guardar

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.
