Mailin (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Save
bg: Запази

en: Statistics
bg: Статистики

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: The block has been created.
bg: Блокът беше създаден.
