Mailin (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Weight
bn: ভর

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: Default language
bn: ডিফল্ট ভাষা
