Mailin (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Statistics
bs: Statistika

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Default language
bs: Defaultni jezik

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: The block has been created.
bs: Blok je kreiran.
