Mailin (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Save
ca: Desa

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Attributes
ca: Atributs

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Lists
ca: Llistes

en: The block has been created.
ca: S'ha creat el bloc.

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: - Select -
ca: - Selecciona -
