Mailin (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Weight
cy: Pwysau

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Default language
cy: Rhagosod iaith

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.

en: The block has been created.
cy: Mae'r bloc wedi ei greu.
