Mailin (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: delete
da: slet

en: Register
da: Opret konto

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Language
da: Sprog

en: Enabled
da: Aktiveret

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Weight
da: Vægt

en: Required
da: Obligatorisk

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Field
da: Felt

en: Save
da: Gem

en: Statistics
da: Statistik

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Attributes
da: Attributter

en: Default language
da: Standardsprog

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: Lists
da: Lister

en: The block has been created.
da: Blok oprettet.

en: Newsletter
da: Nyhedsbrev

en: - Select -
da: - Vælg -
